Preloader image

HUBUBAT ÜRETİMİ

AJD-AGRO EOOD aşağıda gösterilen hububat, yem ve teknik kültürlerinin modern ve efektif üretimi alanında yıllarca gelenekler ve tecrübeye sahip olan bir şirkettir:

  • Buğday - ekmeklik ve yemlik
  • Arpa – biralık ve yemlik arpa
  • Mısır
  • Kanola
  • Ayçiçeği


Bizim iş merkelerimizde kendi tahıl kurutma tesislerimiz ve arındırma hatlarımız çalışmaktadır, bu ise tarafımızdan üretilen ürünlerin kalitesini garanti etmektedir.

Ortaklık, imal edilen ürünlerin analizi, kalite ve parti belirlenmesi için donatılmış bir laboratuvara sahip olmaktadır. Örnekler hemen hasattan önce doğrudan doğruya işlenen arazilerden “el biçerdöver” vasıtasıyla alınmaktadırlar. Bu ise bize doğru anda imal edilen ürünü toplama ve türüne ve kalitesine göre saklama imkanı sağlamaktadır. Beş yıldan itibaren Arjantin teknolojisine uygun olarak tahıl mobil saklaması alanında en inovatif teknoloji tatbik etmekteyiz – saklama sanayi tahıl çuvalları içinde yapılmakta ve böylece ürünün partilere göre saklanması kolaylaştırılmaktadır.

Bizim iş merkezlerimizin yerleşimi, bizi Bulgar ve yabancı müşterileri ve tüccarları için çekici bir ortak haline getirir.

İlaveten kendi nakliyatımız da teklif ederiz. Şirket Bulgaristan Cumhuriyeti sınırları içerisinde lisanslı taşıyacıdır ve 2013 senesinden itibaren uluslararası yük taşımacılığı belgesine sahip olmaktadır.