Preloader image

BİZİM İÇİN

BİZ KİMİZ?

1992 senesinden beri biz kendi işimizi geliştirmekteyiz. 2001 senesinde Tarım sektöründe de ilk ciddi yatırımlarımızı yaptık, o zamana kadar sanayi gereksinimleri için elektrik maddeleri ve tüketim malzemeleri ticareti geliştirirdik.

TBugün biz 15 yıllık üstünde tecrübeye sahip olan bir tarım aile şirketiyiz. Şirket miras yoluyla elde edilen sadece 9 hektarlık araziden başlayarak büyümekte ve Merkez Kuzey Bulgaristan’daki 13 kırsal arazide bulunan 5 500 hektardan fazla bir toprağa sahip bulunmaktadır.

Yıllar zarfında bizim başarılarımız çoğalır, çok Avrupa projeleri gerçekleştirmekteyiz, makina parkımız her yıl modernize edilir.

AJD-AGRO EOOD şirketi Yöneticisi 2007 senesi için En Başaralı Kombisyon Yapabilen Çiftçi Ödülü ile müvafaktlandırılmıştır, 2009 senesi için Bulgaristan’ın Hububat Üreticisi Ödülünü kazanmıştır. Çok sayılı ödüller arasında 2012 senesi için Bulgaristan’ın AVRUPA ÇİFTÇİSİ Ödülü de yer almaktadır. Dimitır Maçuganov artık sekizinci manda Loveç İlinde Hububat Üreticileri Birliği Başkanıdır ve Bulgaristan Ulusal Hububat Üreticileri Birliği (BUHÜB) Yönetim Kurulu üyesidir.

Fakat, topraklarının iyi bir şekilde saklanıp iyileştirileceğini anslayarak, arazilerini ellerimize emanet eden binlerce kiraya veren, bize en büyük ödülü vermektedir.

Bizim ekibimiz sadık kalmaktadır, onun sayesinde büyük çaplı üretim gerçekleştirilir. Ortaklıkta 60 uzman çalışmakta, onlardan bazıları onun kurulmasından beri burada işlemektedirler. Ortaklık bölgedeki en çok saygı gören işverenlerden birisi olmaktadır.

Kendi iş merkezlerimizin sayısı üçtür, makine parkı ise bugün de ortaklığın gururudur. Bizim iş merkezlerimizin yerleşimi mükemmeldir – Bulgaristan’ın merkezinde, Sofya başkentinden 180 km mesafede Kuzey Dogu istikametinde, en büyük ihracat limanı olan Varna limanından 270 km mesafede Batı istikametinde, Tuna nehri üzerinde bulunan nehir limanı Sviştov’dan 58 km mesfede Güney istşkametinde ve Ruse şehri ve Tuna – Köprü’den Güney istikametinde 110 km mesafede bulunan Letnitsa şehri içindedir.

AJD-AGRO Ltd, modern ve verimli tarım için yeni tekniklere yatırım yapıp iş sürecini kolaylaştırarak kendi üretiminin mükemmelştirilmesini durmadan hedeflemektedir.

Çağdaş teknik parkı ve ekibinin bilgileri ve hünerleri sayesinde son birkaç finans yılları zarfında elde edilen mükemmel üstünde finans sonuçları bir gerçektir. Son yıllarda şirketin denetimi yapılmıştır ve finans neticeleri halka açıktır.

Bizim ortaklığımız çok defa tarım forumlarının, demonstrasyonlarının, prezentasyonlarının, deneyim değişimi amacıyla yapılan bütün dünyadan yabancı ziyaretlerin, tarım turizminin nesnesi olmaktadır. Geleneksel ortaklığın iş merkezleri her yıl büyük yabancı çiftçi grupları tarafından ziyaret edilmektedir. Yönetim ekibimiz, pazardaki yeniliklere ayak uydurmak üzere her yıl büyük dünya forumları ve tarım sergilerini ziyaret etmektedir.